Witamy serdecznie!

Co nowego?

Pierwsze kroki w Montessori - warsztaty

dodano: 2.11.2018

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli, rodziców i wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać metodę Montessori w swojej pracy z dziećmi. Tematem warsztatów będzie wczesna edukacja dziecka z wykorzystaniem Metody Montessori.

Czytaj więcej...

Matematyczne warsztaty montessori

dodano: 2.11.2018

Na warsztatach poruszymy między innymi zagadnienia takie jak zakres liczenia 1-1000, mnożenie i dzielenie w zakresie 100, dodawanie i odejmowanie pisemne, dopełnianie do 10, mnożenie i dzielenie pisemne czy dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych.

Czytaj więcej...

Językowe warsztaty Montessori

dodano: 17.10.2018

Na warsztaty zapraszam nauczycieli, rodziców uczących dzieci w domu, studentów…Na warsztatach poruszymy takie zagadnienia jak czytanie/rozumienie tekstu, jaki sposób stworzyć dziecku dobre warunki do czytania, po które teksty sięgać, jak przygotowywać teksty, które pomogą nam sprawdzić, czy dzieci czytają ze zrozumieniem.

Czytaj więcej...

Jesienny Zlot - filmowa relacja

dodano: 16.10.2018

Na jesienny Zlot ED w Koszarawie Bystrej przybyło ponad 500 dzieci i rodziców. Dopisała cudowna słoneczna pogoda. W unconference zaangażowali się wszyscy rodzice. W czasie specjalnych paneli rozmawiano o neurodydaktyce, nauce języków, ekologicznych gospodarstwach...

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela